Arkaşlar herkeze merhaba, bildiğiniz üzere Google sürekli Algoritma güncelliyor ve bu güncellemeler sonrası sitelerimizde düşüşler meydana geliyor.İşte tam burada Ücretsiz Backlink dediğimiz Kaliteli Backlink devreye giriyor.

Backlink Nedir ? sorusunun cevabını kısaca özetliyecek olursak; bir başka sitenin yada sitelerin sizin web bağlantınızı “Makale Tanıtım” şeklinde yayınlamasıdır.Kaliteli Backlink, Alexa sıralaması iyi olan bir sitenin sizin sitenizin tanıtımını yapması sizin açınızdan çok iyi olması demektir.

Mesala “oyuncak ayakkabı, halı yıkama, ucuz uçak bileti vs.” gibi aramalarda Google sıramalarında ilk sayfada çıkmak istiyorsanız bu işin başı Backlink almanızdır.Ücretsiz Backlink ve Kaliteli Backlink alma bir o kadar zor bir o kadar kolaydır.İlerleyen zamanda bunlarıda detaylı olarak anlatacağız.

Şimdi gelelim bu Ücretsiz Backlink yazısını neden yazdığımıza; web sitenizin istediğiniz anahtar kelimesinde üst sırada çıkmasını istiyorsanız Biz Amkscript.Com olarak bunda biraz faydamız olsun istiyoruz.Şu an itibarıyla Alexa Sıramız : 384.556 dır.Alexa sıranız 1 milyon altı olduğunda Google sitenize daha fazla değer veriyor istediğiniz aramalarda çıkma olayınız daha fazla oluyor.

Yazdığımız Ücretsiz Backlink yazısının altına istediğiniz kelimeleri Yorum olarak bırakabilirsiniz.Saygılarımızla.

18 comments

Yorum Yap