Arkadaşlar merhaba karşınızda profesyonel bir ilan scripti bulunmaktadır.Piyasada değeri 1.500 TL olan bu scripti size ücretsiz sağlamaktayız.Fakat Script hakkında bilmeniz gereken bir şey var; İlan Scripti sıradan hosting veya resellerde çalışmamaktadır.Bağlı olduğunuz sunucu sizin olmalı.Yani bir adet vps host veya vds host unuz varsa script çalışmaktadır.Kısacası root yetki sizde olmalıdır.Scripti indiren arkadaşlar kurulumda sorun yaşayacaklardır.

VPS host da olması gerekenler
Kurulu Plesk Panel veya
Kurulu Cpanel olmalıdır.

Bunlar elinde olduğu halde kurulumu yapamayan arkadaşlar bize ulaşarak vps bilgilerini yollayabilirler.Kurulumda yardımcı olmaya çalışacağız.Şimdiden herkeze kolay gelsin.

SCRİPT İNDİR

84 yorum

  1. bir adet plesk panel veya cpanel kurulu vps de; phalcon izinlerini aktif edip scripti kurabilirsiniz.yada vps bilgilerinizi eposta ile yollayın kuralım

 1. Bilip bimeden dağıtım yapıyorsunuz. yazılımı sen çalıştırabildin mi? Bu yazılım sadece sen değil senin gibi çok kişi dağıtım yapıyor. Ama bu yazılımın hiç çalıştığını görmedim. Boş işlerle uğraşmayın. Çalışsa AYDINWEBYAZILIM bu kadar sessiz durarmı? Boşa uğraşmayın arkadaşlar ben 1 ay uğraştım çalıştıramadım.

 2. Arkadaşım ben hepsisamsunda.com sahibi ile görüştüm sitesini kuran AYDINWEB YAZILIM olduğunu ve halen kendileri ile çalıştıklarını bana belirttiler. Siz yanlış yada yalan yoldasınız. Bırakın bu işleri kardeşim. Yalan insanı bir yere kadar getirir. Fazla Gitmez Seninde yalanın meydana çıktı.

  1. sizin için bir vps kiralıyacağım ve ona scripti çalışır hale getirip göstericem size.1 hafta sonra yazıya yorum yaparsınız.

 3. Admin kendinize güldürmeyin insanları. Yalanın meydanda vps 1 haftada kurulan bir şey değil en fazla 3 saat içinde kurulur teslim edilir. Ne içtin sen? ayyuka yazılarla sitene hit almana gerek yokki. Doğrusu hepsisamsunda.com sitesini AYDINWEBYAZILIM kurmuştur. elinizi yüzünüzü çamura bulaştırmaktan başka işiniz yok… Doğru olmayı dürüst yazmayı öğreniniz..

  1. Güzel insan vps 30 dakikada kurulan bir şey doğru haklısın.Vps yi sağlamam 1 hafta sürecek scripti kurmam 10 dakika.Görüşeceğiz not alıyorum ip adreslerinizi kurdurmak için yazarsanız tekrar düşüneceğim.Bekleyin sabırsız olmayın 🙂

 4. Sorunsuz kuruluyor sıkıntı yok ama kullanılamıyor function dosyası eksik olduğu için linkler boş orjinal function dosyası kırılıp düzenlemesi gerek. Bu şekilde sadece görüntü olur ama linkler kullanılmaz.

  1. ben bu scripti xampp server ile kurdum sayfanın tamamı yüklenmedi ve butonlar çalışmıyor function dosyası eksik demişsiniz nasıl hallederiz bu sorunu ?

 5. Tabiki htaccess dosyasını attın. Bu yazılımı AYDINWEB YAZILIM dan başkası çalıştıramaz. Boşuna zaman kaybetmeye gerek yok.

  1. Zor bir script root izniniz olması lazım kurduğunuz yer ya vps yada sunucu olması lazım veya host sağlayıcınızla görüşüp phalcon modülünü aktif ettirmelisiniz.

 6. Aydınweb yazılım firmasına sormanızı öneririm. bu kadar kendinizi ve klavyenizi dövmenize gerek yok.

 7. Güzel demişimdir tabi burada boşu boşuna uğraşıp duruyoruz. Zaman halbuki o kadar değerliki bilmeden bu gibi işlerle zaman öldürmekten başka bir şey değil. Kimi Root nedir bilmez. Kimisi Phalconu bilmez ondan sonra ilan sitesi açacak ve gelir sağlayacak. Gülmemek elde değil. Arkadaşlar bilmediğiniz işin arkasından gitmeyiniz.

 8. Merhama admin sistemi kurdum ama hala hatalı olan yerler var sanırım dosya ızınlerıyle alakalı hangı dosyalara yazma ıznı verıyoruz onu paylaşırmısın?

  1. Merhabalar Semih;
   Kesinlikle bir sıkıntı bulunmamakta denemesi yapılmıştır. ne tür hatayla karşılaştığınızı bize yorum olarak yazarsanız yardımcı olabiliriz.
   /amkscript.com/

 9. Ben kurdum. Kısaca önce VDS sunucuma phalcon kurdum. Bu arada phalcon kurulurken php versiyon en az 5.5.x olmalı yoksa kurmuyor. Detaylı kurulumu internette var. Birkaç saat uğraştıktan sonra çalıştırabildim. Tek sıkıntım kaldı o da linklerin yerini bulamadım. Yani $url ya da $base_url gibi sitenin ana sayfasını belirten yeri bulamadığımdan ana sayfa geliyor fakat ne css leri ne js leri çekmiyor. Linklerde http://localhost yazıyor 🙂 Onuda bulursam herhalde çözülecek diye umuyorum.

 10. arkadaşlar kuran oldumu bu scripti ve sadece normal host ile çalışan script varsa elinizde paylaşa bilirmisiniz iyi çalışmalar

     1. İbrahim nerde anlatılıyor? kuran yok senin kurmuş olduğun bir yer varsa bi görelim. hep sallamasyon yapmayın.

     2. Merhaba kadir,
      senin için gidip VPS alamam kadir bey.
      gerekli olanlar:
      VPS host da olması gerekenler
      Kurulu Plesk Panel veya
      Kurulu Cpanel olmalıdır.

 11. site dosyaları eksik şuanda benim indirmiş olduğumda mail adresini verin size gerekli bilgileri vereyim kurun.

  Çoğu kod blokları eksik durumda.

     1. Sitende dağıtım yapalı 1 yıl olmuş Demo kurma 1 yıl yeterli bir zaman değil mi?

 12. ben denemedim deneyen varsa örnek verebilirmi ? birde #Admin Helal olsun sana her sorunun altına bir cevabın olmuş bıkmadan yorulmadan kıbarca herkezi cevaplamış buyuk sabır 🙂

 13. hocam ben bı kaç kez denedım ama bı eksıklık var sanırım eposta adresımden bana ulaşbılırmısınız ?

 14. Yav adam bedava scripti veriyor Pezevenkler. Niçin eleştiriyorsunuz? Çalımazsa bile çalışmıyor deyin. Bu kadar nankör bir insan topluluğu görmedim.

 15. Siteyi kursanız bile çoğu şey çalışmıyor… Kodlarda gizli bir mail postalama işlemi bir süre sonra AYDIN web yazılım’a mail gönderiyor. Aydın web yazılım kodları Cpanel ile birlikte siliyor. Hosting firmanızın size alanınızı yeniden açtı gerekiyor. Kodsuz eski haline gelmeniz bir haftanızı alıyor.

 16. Siteyi kursanız bile çoğu şey çalışmıyor… Kodlarda gizli bir mail postalama işlemi bir süre sonra AYDIN web yazılım’a mail gönderiyor. Aydın web yazılım kodları Cpanel ile birlikte siliyor. Hosting firmanızın size alanınızı yeniden açması gerekiyor. Kodsuz eski haline gelmeniz bir haftanızı alıyor.

 17. Akadaşlar scriti inceledim biraz bu bildiğiniz php değil Zephir ile yazılmış bir çok sever bu scripti gerekli phalcon eklentileri olmadan çalıştıramaz boşuna uğraşmayın .
  Aydınweb yazılımcılarını tebrik etmek lazım bu scit wareze düşsede sonuç çıkmaz 😀

Bir cevap yazın